Twój koszyk

0,00 zł

produktów: 0

Obraz na ścianę - w sklepach interentowych mamy duży wybór

Obraz na ścianę - w sklepach interentowych mamy duży wybór

Obrazy od zarania dziejów stanowią ozdobę ścian ludzkich siedzib. Przez wieki ten sposób dekorowania nie stracił na popularności, pomimo że obecnie mamy mnóstwo sposobów zdobienia ścian mieszkań, miejsca pracy czy innych pomieszczeń. Jest wręcz przeciwnie, rozwój techniki sprawił, że obecnie jeszcze łatwiej i szybciej można zamówić obrazy ścienne. Dotyczy to zarówno technik ich utrwalania, jak i dystrybucji.

Obrazy - malowane lub drukowane na płótnie


Obecnie, przez internet, możemy zamówić dowolne obrazy na ścianę, jakie nam się zamarzą. Tradycjonaliści mogą wybrać obrazy malowane na płótnie, a osoby uznające nowoczesne techniki mogą sobie sprawić obrazy drukowane lub obraz w formie fototapet.

Tryptyki i inne obrazy wieloczęściowe w modzie


Na popularności zyskują ostatnio wieloczęściowe obrazy na ścianę. Są to obrazy złożone z minimum dwóch, a nawet z siedmiu mniejszych. Co ciekawe, każda z części może być innej wielkości. Mogą one też być rożnie rozmieszczone względem siebie i już sama kompozycja tworzy ciekawy wzór na ścianie.

W internetowych sklepach z obrazami ściennymi klient ma do wyboru wręcz niezliczoną liczbę wizerunków, które może zamówić jako obraz. Oczywiście, są też takie sklepy, które wykonają obraz z dostarczonego wizerunku.

powrót

Czytaj również: