Twój koszyk

0,00 zł

produktów: 0

5 błędów jakie popełniamy podczas urządzania salonu

5 błędów jakie popełniamy podczas urządzania salonu

Salon to takie miejsce w domu, które powinniśmy urządzać ze szczególnym wyczuciem smaku. Bardzo istotnym jego elementem są wszelkie dekoracje - zwiększają one walory estetyczne mieszkania i prezentują charakter jego właścicieli. Oto 5 błędów często popełnianych przy urządzaniu salonu:

1. Wielofunkcyjność

Salon powinien być miejscem, gdzie wypoczywamy i przyjmujemy gości. Na sypialnię czy biuro lepiej jest wygospodarować sobie inne, nawet niewielkie pomieszczenie w domu. Wielofunkcyjność salonu zatraca jego właściwy charakter.

obrazy do salonu

2. Kiczowate dodatki

nieprzemyślany wystrój wnętrza często prowadzi do tego, że ozdabiamy swój salon kiczowatymi dodatkami z salonu. Obrazy ręcznie malowane na ścianach będą dużo lepszym rozwiązaniem, niż tandetne drukowane obrazki.

obrazy do salonu

3. Meble takie jak wszędzie

choć bycie na czasie z trendami wnętrzarskimi oznacza wyposażenie salonu w modne meble, to warto być oryginalnym. Zamiast kupować uniwersalne, tanie meble z sieciówek, jakie ma każdy, dobrze jest pomyśleć o indywidualnym urządzeniu salonu meblami, o jakich zawsze marzyliśmy.

obrazy do salonu abstrakcja

4. Za dużo bibelotów

przesada w umieszczaniu ukochanych bibelotów w każdym kącie salonu przytłacza i nie sprzyja wypoczynkowi.

wielki obraz

 

5. Nuda i nijakość

salon powinien być najpiękniejszym miejscem w domu. Popracujmy więc nad jego urządzaniem tak, aby każdy gość, którego w nim przyjmiemy, mógł zachwycić się możliwością napicia się kawy w osobliwym, estetycznie zaaranżowanym wnętrzu, w którym aż chce się delektować cisza i spokojem.

obrazy nowoczesne do salonu

 

powrót

Czytaj również: