Twój koszyk

0,00 zł

produktów: 0

Nowości w aranżacji mieszkania

Nowości w aranżacji mieszkania

Nie wiesz jak zagospodarować przestrzeń? Potrzebujesz pomocy w urządzeniu swojego mieszkania? Szukasz swojego stylu i charakteru? Przeczytaj porady związane z urządzaniem powierzchni mieszkalnych i użytkowych, dzięki którym Twoja głowa będzie pełna pomysłów.

 

 

Pierwszym etapem urządzania wnętrza jest wskazanie jego charakteru, przeznaczenia i wybranie odpowiedniego stylu. Podczas kompletowania materiałów i mebli należy zastanowić się nad ogólnym jego zarysem oraz dodatkami i szczegółami wystroju. Na pewno pomocne będą wszelkie nowości we wnętrzach, które urozmaicą cały projekt.

 


Jakie nowości przeważają w tym roku?
Wielu specjalistów poleca użycie unikalnej, podkreślającej wystrój fototapety. Dzięki niej możliwe jest wyrażenie siebie oraz zapewnienie sobie oryginalnej strefy wypoczynku. Grafika taka może również znacznie powiększyć optymalnie powierzchnię i nadać jej głębię i przestrzeń.
Innym ciekawym motywem jest stosowanie designerskich mebli - krzeseł, foteli, stolików. Atrakcyjny wygląd powierzchni zapewnią także niebanalne, szklane, metalowe lampy, wiszące kinkiety czy innego rodzaju oświetlenie LED.

 


Unikatowym dopełnieniem każdej powierzchni są  meble kolekcji Ramme. Ciekawie, prosto i niecodziennie wykonane elementy można dopasować do każdego nowoczesnego wystroju.
Niekonwencjonalną nowością i trendem urządzania wnętrz jest stosowanie naturalnych kolorów i materiałów. Obicia wanny naturalnym drewnem, tworzenie tzw. bali kąpielowych czy saun, podniesie standard mieszkania, jak również znacząco wpłynie na jego oryginalny wygląd.

powrót

Czytaj również: