Twój koszyk

0,00 zł

produktów: 0

Jak Meghan Markle urządzi swój nowy dom?

Jak Meghan Markle urządzi swój nowy dom?

Decyzja księżnej i księcia Sussex o oddaleniu się nieco od korony i przeprowadzce do Kanady jest na językach od dłuższego czasu. Po burzliwych tygodniach rozmów z Królową i innymi starszymi członkami rodziny królewskiej zapadła decyzja o tym, że Harry i Meghan Markle zostaną pozbawieni tytułów księcia i księżnej, zostają zwolnieni z pełnienia obowiązków takich jakie pełnią starsi członkowie rodziny królewskiej. Ponadto muszą zwrócić ponad milion funtów, tyle bowiem kosztował remont ich posiadłości w Anglii, w zamian za zwrot tych środków będą mogli przebywać w luksusowej rezydencji.

Harry wraz z żoną postanowili, że przeniosą się do Kanady, gdzie zaczną zawodową pracę i gdzie wychowają swojego syna Archiego. Po Internecie krążą już zdjęcia Meghan Markle, która zdaje się dobrze czuć w Ameryce Północnej, na wielu ze zdjęć promienieje i się uśmiecha.

Nie koniecznie luksusowo

Pytanie w jakim stylu Meghan Markle urządzi swój nowy dom pozostaje na razie bez odpowiedzi, luksusowa rezydencja, którą zakupili znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, robi też dobre wrażenie. Można przypuszczać, że kanadyjska rezydencja pary będzie się zupełnie różnić od tej angielskiej. Meghan Markle, która zdecydowanie nie najlepiej czuła się pełniąc królewskie obowiązki sprawia wrażenie, że w jej nowym domu będzie stronić od angielskiego stylu i królewskich dodatków.

A może w stylu eklektycznym?

Markle jest amerykanką i można podejrzewać, że w stylu amerykańskim urządzi nowy dom. Nie będzie tam miejsca na chłód, dystans i nadmierny wręcz porządek. Spodziewamy się raczej ciepłego, normalnego domu, w którym każdy będzie czuł się dobrze. Ta odważna decyzja o przeprowadzce i wychowaniu syna w atmosferze nieco cieplejszej niż tej, która panuje w angielskiej rodzinie królewskiej może sugerować nieco styl nowego domu Harrego i Meghan. Para od początku swojego związku poddawana jest ostracyzmowi, zarówno ze względu na to, że Meghan jest amerykanką i rozwódką, ale także ze względu na jej rodzinę, która bez oporu opowiada o ich trudnej relacji w mediach.

Myślimy, że gdyby zdecydowała się na ten ciepły styl, to nasza modna lampa idealnie by się tam odnalazła :)

powrót

Czytaj również: